Przez okna i drzwi ucieka z budynku najwięcej ciepła. Dlatego na oknach nie ma co oszczędzać i najlepiej zainwestować pieniądze w renomowanego producenta stolarki okiennej. Pieniądze w te okna zwrócą się w niższych rachunkach za ogrzewanie. Co tak naprawdę powoduje, że okna mogą stanowić dobrą izolację? Odpowiedź jest prosta: solidnie wykonana stolarka okienna ! Przeciętny dom w Polsce o metrarzu około 150m2 – spełniający w obecnjej chwili wymagania odnośnie ochrony cieplnej, proporcje strat ciepła ma mniej więcej takie: Połowa strat ciepła to wentylacja bez rekuperacji i jedną czwartą zabierają równo okna i drzwi oraz sciany i dach z podłogą. W tej sytuacji wlaściwe jest myślenie, że dobór okien z solidnie wykonaną stolarką okienną zapewni energooszczędność dla domu. Okna naprawdę wymagają szczególnej uwagi, bo to specyficzny, przezroczysty rodzaj przegród, które są źródłem nie tylko strat, ale i zysków ciepła od słońca.

 

Lamborgini w kategorii okien energooszczędnych z pewnością są https://oknakrzynowek.pl . Firma, wyznaczając nowe trendy w branży gdzie dominuje stolarka okienna, jako pierwsza w Polsce daje klientom to czego oczekują ,czyli energooszczędność. Konstrukcja stolarki okiennej bazuje na najwyższej jakości materiałach i podzespołach. To sprawia, że spełnione są nawet wymogi budynków pasywnych, a współczynnik przewodzenia ciepła jest w najwyższej wersji. Co więcej, dzięki użyciu odpowiednich pakietów szybowych w naszej stolarce okiennej możemy pozyskiwać darmową energię cieplną pochodzącą z promieniowania słonecznego i wykorzystywać ją do ogrzewania pomieszczeń. Takie okno działa jak źródło energii odnawialnej. Mimo, iż samo jej nie produkuje, umożliwia domowi czerpanie energii słonecznej.

 

Energooszczędna stolarka okienna ,która jest naszym produktem oraz odpowiedni montaż, który jest gwarancją ich właściwości, znacznie ograniczą ucieczkę ciepła, a tym samym pieniędzy z naszych kieszeni.