Czy zastanawiało Was kiedyś kto jest klientem krakowskich projektantów wnętrz? Dla kogo specjaliści najczęściej realizują projekty? Z naszych obserwacji wynika, że najsilniejszą grupę potencjalnych zleceniodawców bez wątpienia stanowią przedsiębiorcy, którzy inwestują w swoje firmy na krakowskim lub katowickim rynku. Przedsiębiorcy z www.e-domy.pl/projekty-domow.html uważają, że choć klienci biznesowi są dla nich najważniejsi to właśnie ze względu na nich muszą wciąż rozwijać swoje usługi.

 

 

Projektowanie wnętrz to coraz bardziej popularny zawód wśró młodych ludzi.1561711(45)

Projektowanie wnętrz to coraz bardziej popularny zawód.

 

Projektant wnętrz – Katowice bezkonkurencyjne!
Jeśli chodzi o rynek projektowania wnętrz to właśnie Katowice oferują na ten moment największe możliwości młodym przedstawicielom zawodu. Inwestorzy chętnie lokują tutaj swój kapitał doceniając potencjał regionu. Tak samo wygląda sytuacja wśród krakowskich projektantów wnętrz. Miasto to jest uznawane za najbardziej rozwojowe.

 

 

 

 

Klienci chętnie płacą atrakcyjne honoraria, ale przy tym niezwykle wysoko stawiają poprzeczkę, o czym doskonale wie każdy projektant wnętrz. Kraków, zdaniem ekspertów, stanowi jednak doskonałe miejsce na zdobywanie doświadczenia i wiedzy. Pracownie projektowe chętnie bowiem nawiązują współprace z młodymi, krakowskimi projektantami z głową pełną świeżych pomysłów.