Nienawidzimy remontów, ale uwielbiamy ich efekty. To samo dotyczy łazienki, której odnowienie bywa wyjątkowo uciążliwe już na poziomie zakupu płytek do łazienki.
Chcemy by było tanio, ładnie i modnie, ale nie możemy zapominać o funkcjonalności. Jak wybrnąć z tego problemu i podjąć właściwą decyzję, kiedy na rynku mamy tak ogromny wybór płytek do łazienki?
Uniwersalizm
Wybierając wzór, pamiętajmy o tym, że płytki do łazienki ulegają modzie, tak jak każda dziedzina naszego życia. Po jakimś czasie najzwyczajniej w świecie znudzą się nam. Najprostsze rozwiązania będą tutaj najlepsze – może wybierz glazurę bez wzoru, a jej brak nadrobisz kolorowymi dodatkami?
Cena czy jakość?
W tym przypadku ciężko o kompromis, ale przy odrobinie uporu i cierpliwości, znajdziemy dobrej jakości płytki do łazienki w rozsądnej cenie w sprawdzonych sklepach z wyposażeniem wnętrz duży wybór tu: https://homekoncept.shop/produkty… . Unikajmy podejrzanie atrakcyjnych ofert i promocji, przecież płytki mają wyglądać dobrze przez parę ładnych lat, a zaskakująco niska cena może wynikać z wątpliwej jakości produktu.
Jasne czy ciemne?
Wszystko zależy od naszego gustu. Niemniej jednak nie można zapominać, że nieumiejętnie dobrany, ciemne płytki do łazienki znacząco pomniejszą wnętrze i go zdominują. W takim pomieszczeniu szybko będziemy się męczyć.